به دست آوردن این شغل بازاریابی دیجیتال می تواند مشکل باشد. در حالی که صنعت به طور مداوم در حال رشد است ، شغل های بیشتری در حال پیشرفت هستند – این خبر خارق العاده ای است برای هر کسی که شروع کند. با این وجود ، این به معنای رقابت بیشتر است! ایستادن از جمع باید بزرگترین تمرکز شما باشد. با توجه به این نکته ، ما از برخی از بزرگترین استخدام کننده ها پرسیدیم که آنها در کاندیدایی به دنبال چه چیزی هستند. بازاریابی دیجیتالی در دنیای تجارت روز به روز بیشتر می شود – بنابراین با خواندن نکات آنها از جمع ایستادگی کنید.

آنا Wymes

متخصص ارشد استخدام ، حق با

آنا ویمز یک متخصص ارشد استخدام در سمت راست است. Rightfit یک شرکت تخصصی انتخاب دیجیتال ، رسانه ای ، فروش و بازاریابی است و پس از گذشت ۹ سال موفقیت در تجارت ، یکی از مکان های تفریحی برای فرصت های استخدام است.

آنا می گوید: “شما باید با انگیزه و مایل به تلاش سخت کار کنید تا پیشرفت کنید – این در صنعت بسیار زیاد است”. وی گفت: “از نظر مهارت ، نقشهای زیادی در زمینه دیجیتال از تجزیه و تحلیل گرفته تا استراتژی گرفته تا فروش و رسانه های اجتماعی وجود دارد که باید روی آن متمرکز شوید و در این زمینه اگر در هر صورت ممکن باشید ، طرفدار شوید. اگر در بازار بالغ تر هستید ، به همه بخش ها رعایت کنید اما در یک یا دو حوزه تخصص داشته باشید ، زیرا تعداد زیادی کاندیدای عمومی در بازار وجود دارد و برای ایستادگی کردن باید در یک یا دو مورد قوی باشید و در این زمینه عالی باشید. که اکنون این بخش به اندازه کافی بزرگ است که می تواند تخصص های مختلفی را در سراسر تابلو داشته باشد. “

لوئیز بونیان

مدیر بازاریابی جهانی آنلاین ، مورگان مک کینلی

لوئیز بونیان می گوید ، نداشتن تجربه لزوماً شما را از درخواست نقش آفرینی جدا نمی کند. لوئیز به عنوان مدیر جهانی بازاریابی آنلاین در مورگان مک کینلی ، یک شرکت مشاوره استخدام خدمات حرفه ای جهانی فعالیت می کند.

“بنابراین چه چیزی باعث می شود CV شما از سایر دانشجویان بازاریابی دیجیتال متمایز شود؟ در مورگان مک کینلی ، مشاوران دیجیتال مارکتینگ ما به دنبال تجربه دستی هستند. می دانیم که شما دوره خود را به تازگی به پایان رسانده اید و تجربه محدودی دارید ، بنابراین اجازه ندهید که این امر شما را اذیت کند.

دانشجو

مشاوران استخدام ما به دنبال کسی هستند که ترکیبی سالم از خلاقیت ، تفکر منطقی ، بازیکن تیم ، مهارت حل مسئله ، مهارتهای سازمانی و مدیریت پروژه خوب داشته باشد. بازاریابان دیجیتال با طیف گسترده ای از افراد از توسعه دهندگان وب ، طراحان UX ، طراحان گرافیک ، کپی نویسان و از همه مهمتر مشتری ، همکاری می کنند ، بنابراین ترکیبی از مهارتهای فوق یک ضرورت مطلق است. “

خلاقیت

جوآن مک دوناق

متخصص بازاریابی دیجیتال و محتوا در Rezoomo

Rezoomo به دنبال یک کارمند سازنده CV دیجیتال به عنوان یکی از عناصر پلتفرم آنها و همچنین یک صفحه شغلی برای جستجوی آخرین نقشها از شرکتهای استخدام شده در سراسر ایرلند به کارجویان می پردازد.

“شما باید تمام تلاش خود را برای فروش مارک شخصی خود کنید و بهترین نفس خود را به کار بگیرید تا از سایر کاندیداهای بازاریابی دیجیتال متمایز شوید. بنابراین ، چگونه یک CV دیجیتال شما را از سایرین متمایز می کند؟ مدیران / استخدام کنندگان استخدام روزانه ده ها CV دریافت می کنند. ساختن یک CV دیجیتال به شما این امکان را می دهد که خودتان را به روشی بی نظیر در مقابل آنها قرار دهید. این امکان را به شما می دهد تا خود را با پیوندهای ویدیویی / پیوست ۲ دقیقه ای به وبلاگ ها و پروژه هایی که انجام داده اید معرفی کنید و حتی به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز برای نقش ، نمونه هایی از هر زبان دیگری که صحبت می کنید را ضبط کنید. CV کاغذی تحت تأثیر قرار نمی گیرد و به خصوص در صنعت دیجیتال ، با این کار تلاش بیشتری می کند که متوجه شوید. با داشتن یک CV دیجیتال ، به خودتان شانس بهتری برای مصاحبه می دهید. “

سیمون لوئیس

بنیانگذار ، فقط مشاغل بازاریابی

نرخ تغییر در آن یکی از دلهره آورترین اما مهیج ترین چیزها در مورد صنعت بازاریابی دیجیتال است. در حالی که در ابتدا می تواند بسیار زیاد باشد ، هنگامی که در قاب دیجیتالی ذهن قرار گرفتید ، می فهمید که این موضوع شما را به دنیایی کاملاً جدید از فرصت ها باز می کند. بنابراین ، به گفته سیمون لوئیس ، بنیانگذار سایت لیست مشاغل تنها مشاغل بازاریابی ، کسب به روزترین دانش در صنعت بسیار مهم است.

بازاریابی دیجیتال می تواند سریع و خشمگین باشد ، بنابراین علاوه بر مهارت های لازم برای انجام کار ، متقاضیان کاملاً باید شواهدی از یک نگرش پویا و سخت کوش و توانایی سازگاری با تغییر را به نمایش بگذارند. آژانس های استخدامی که نماینده شرکت های استخدام کننده هستند از برنامه های کاربردی غوطه ور می شوند ، بنابراین باید حتماً خود را به عنوان برجسته بعدی این صنعت معرفی کنید. خلاصه مشخصات شخصی شما باید بخواند: clients مشتری های شما باید مرا استخدام کنند زیرا … “این را ناخن بزنید و شغل رویای خود را میخکوب کنید” .

توصیه هایی که از این سه کارشناس صنعت گرفته شده است ، نشانگر اهمیت پیشبرد بازی در هنگام شکار است. این یک صنعت است که تغییرات زیادی را می بیند و با سرعت بالا ، بنابراین افزایش سریع کار ، کار با CV شما و شناختن موارد و مزایده های صنعت همان چیزی است که به شما نتیجه می دهد.

ایده

آیا بازاریابی دیجیتالی مانند نوع حرفه ای مورد علاقه شما به نظر می رسد؟ در دوره بعدی تحصیلات تکمیلی ما ثبت نام کنید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

کارلا ریورا

مدیر بازاریابی محتوا

این مطلب را هم بخوانید:
۱۱ تاکتیک های بازاریابی ورودی برای مبتدیان