10 ماده غذایی مخصوص ماه اسفند

مواد غذایی پر از منیزیم و آهن کمکتون می کنه تا از پس خستگی اسفند بر بیایید و بهاری قشنگتر و پرانرژی رو شروع کنین. با ما باشین تا با مواد غذایی مخصوص اسفند بیشتر آشنا شید.

بچه که بودم ماه اسفند هر وقت مادرم خونه تکونی رو شروع می کرد هیجان و لذت من هم کلید می خوره. در اون شلوغیِ خونه که شتر با بارش گم می شد من با خیال راحت در تختخوابا و ملافها پشتک بارو می زدم و واسه خودم پناهگاه درست می کردم. کنجکاوی در وسایل خونه به خصوص ظروف قدیمی و تقریباً عتیقه برام بزرگ ترین لذت زندگی بود به خصوص گنجه ظروف مادربزرگم که دست زدن به اونا در طول سال مساوی بود با تنبیه شدن. فقط در روزای خونه تکونی بود که تا می تونستم دور و بر اون گنجه می پلکیدم و دانه دانه همه شون رو بررسی می کردم.

مواد غذایی پر از منیزیم و آهن کمکتون می کنه تا از پس خستگی اسفند

بر بیایید و بهاری قشنگتر و پرانرژی رو شروع کنین

اسفند یکی از خسته کننده ترین ماه های ساله که باید شست و سابید و خرید رفت و کلی کار ریز و بزرگ انجام داد. شایدً واسه شمام همین طوره. کارای خونه و خرید حسابی انرژی تون رو میگیره؛ اما هر مشکلی راه حلی داره. میشه خستگی این روزا رو با مصرف مواد غذایی مناسب جبران کرد. پیشنهاد می کنیم این روزا مصرف جعفری، شکلات، ماهی آزاد، ماست و چیزای دیگه ای به جز اینا رو در الویت بذارین. بدونین که مواد غذایی پر از منیزیم و آهن کمکتون می کنه تا از پس خستگی اسفند بر بیایید و بهاری قشنگتر و پرانرژی رو شروع کنین. با ما باشین تا با مواد غذایی مخصوص اسفند بیشتر آشنا شید.

1- شکلات مشکی: لذت و انرژی

واسه اینکه این روزا پرانرژی تر باشین شکلات مشکی بخرین و هر چند وقت یه بار در بین کارا بخورین. شکلات پر از منیزیمه که به سلولا کمک می کنه تا انرژی بدن رو تامین کنن. علاوه بر این کاکائو هم اینکه

منبع : tebyan.net

جمع آوری به وسیله بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *